Anis podšálek

bílý 15 cm

Běžná cena: 179,00 Kč

Special Price 107,00 Kč

Dostupnost: Skladem

SKU: 12ANI020011

Dolaďte si svůj šálek s podšálkem z kolekce ANIS, která díky své jednoduchosti nechává vyniknout jak barevnému prostírání, tak i pestrému a chutnému jídlu. Veškeré naše keramické nádobí vyniká vysokou kvalitou a životností. Lze ho použít na pečení v elektrické troubě či ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce. Navrženo Lassem Kovanenem a vyrobeno ve finské keramičce v Posiu.

Vlastnosti

 • 0.24 kg
 • 15 cm
  Hmotnost 0.24 kg
  Velikost 15 cm
  Barva bílá
  Pokyny k manipulaci Nevystavovat náhlým změnám teplot, vhodné na pečení v elektrické troubě, k ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce.
  EAN 6438024095025
  Materiál Keramika
  Kolekce Anis

  Designer

  Lasse Kovanen

  Lasse se domnívá, že nejdůležitějším úkolem a nejcennější dovedností designéra je začlenit "něco" co nelze vyjádřit slovy do tvorby. A to "něco" by se mělo dotknout lidských srdcí. Lasse se inspiruje chvílemi štěstí, věcmi a zkušenostmi, které každodenní život přináší. Nejoblíbenějším shledává svět přírody, rostlin a živočichů. Když Lasse navrhuje, snaží se vcítit do duše zákazníka. Při své tvorbě hledá způsob a cestu, jak potěšit klienty, získat jejich lásku a přízeň. Lasse dosáhl magisterského titulu ve výtvarném umění.