Eden talíř na polévku

šedý 23 cm

Běžná cena: 685,00 Kč

Special Price 411,00 Kč

Eden talíř na polévku

Eden talíř na polévku - šedá

Běžná cena: 685,00 Kč

Special Price 411,00 Kč

Dostupnost: Skladem

SKU: 12ANN140021

Užijte si příjemné stolování s talířem z kolekce EDEN s hravým dekorem rozevlátých červených nebo šedých vlčích máků, které přinášejí ráj na váš stůl. Design EDEN okouzluje svým jemným grafickým zpracováním a je určen těm, kteří se v každodenním životě rádi obklopují něčím krásným. Veškeré naše keramické nádobí vyniká vysokou kvalitou a životností. Lze ho použít na pečení v elektrické troubě či ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce. Navrženo Minnou Niskakangas a vyrobeno ve finské keramičce v Posiu.

Vlastnosti

  • 0.57 kg
  • 23 cm
Materiál Keramika
EAN 6438024223954
Hmotnost 0.57 kg
Velikost 23 cm
Barva šedá
Pokyny k manipulaci Nevystavovat náhlým změnám teplot, vhodné na pečení v elektrické troubě, k ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce.
Kolekce Eden

Designer

Minna Niskakangas

Minna je estét, který chce přinášet dobré nálady a pocity. Při své tvorbě se vždy snaží navrhovat věci s takovou péčí, jako by je tvořila do svého vlastního domu. Klavír je srdcem jejího domova a ráda zve své blízké, aby si společně zazpívali. Miina má magisterský titul z výtvarného umění z University Laponsko.