Kanervasydän hrnek

červený 0,3 l

Běžná cena: 489,00 Kč

Special Price 391,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

SKU: 12KSY050001

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj z hrnku kolekce Kanervasydän – srdce z vřesu, která je inspirovaná vřesovými větvičkami přinášejícími teplo do vašich domovů a s ní i námi všemi milované Vánoce. Tato roztomilá srdíčková kolekce nabízí nejen kuchyňské, ale i dekorativní interiérové doplňky. Veškeré naše keramické nádobí vyniká vysokou kvalitou a životností. Lze ho použít na pečení v elektrické troubě či ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce. Navrženo Liinou Harju a vyrobeno ve finské keramičce v Posiu.

Vlastnosti

 • 0.25 kg
 • 0,3 l
  Hmotnost 0.25 kg
  Velikost 0,3 l
  Barva červená
  Pokyny k manipulaci Nevystavovat náhlým změnám teplot, vhodné na pečení v elektrické troubě, k ohřívaní v mikrovlnné troubě, skladování v mrazáku a na mytí v myčce.
  EAN 6438024446230
  Materiál Keramika
  Kolekce N/A

  Designer

  Liina Harju

  Liina je smyslná bytost, která se nechává inspirovat různými prožitky - barvami, vůněmi a materiály, s kterými se cítí dobře. Myslí si, že tvořivost funguje a přichází přirozeně nejlépe, když to není nuceno. Pokud můžete volně snít o něčem krásném a dobrém, tak také vytvoříte něco krásného a dobrého. Liina má bakalářský titul z Aalto University umění, designu a architektury.