Karelia běhoun nepropustný

šedý 47x220 cm

815,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

SKU: 1PUV75522K1

Mrazivá zimní nálada dekoru Karelia je vytvořena pomocí akvarel na překližce. Nejkrásnější dekorace pochází z přírody. Na vzoru je zachycen Eukalyptus, větvičky se šiškami a jemné sněhem obalené bobule. Světle barevná paleta na dekoru je okořeněna pudrovou růžovou a krásným kovovým leskem, které doma vytvoří mystickou vánoční atmosféru. Kolekci Karelia navrhla Liina Harju. Rozměr běhounu 47x220 cm. Vyroben z bavlny s akrylovým potahem, který se snadno otírá. Ideální pro použití v kuchyni, na terasách, nebo v rodinách s malými dětmi. Lze prát v pračce na 40°C, na jemný program.

Vlastnosti

 • 0.22 kg
 • 47x220
  Hmotnost 0.22 kg
  Velikost 47x220
  Barva šedá
  Pokyny k manipulaci Jemný program na 40 °C, prát s podobnými barvami, nebělit, nesušit v sušičce, používat žehlící hadřík, žehlit max. 150 °C, nečistit chemicky, při prvním praní se může srazit o cca 3%, po vyprání rozprostřít, tmavé barvy mohou zabarvit světlé části.
  EAN 6438024446650
  Materiál Akrylem potažená bavlna
  Kolekce N/A

  Designer

  Liina Harju

  Liina je smyslná bytost, která se nechává inspirovat různými prožitky - barvami, vůněmi a materiály, s kterými se cítí dobře. Myslí si, že tvořivost funguje a přichází přirozeně nejlépe, když to není nuceno. Pokud můžete volně snít o něčem krásném a dobrém, tak také vytvoříte něco krásného a dobrého. Liina má bakalářský titul z Aalto University umění, designu a architektury.