Lucerna Celeste

stříbrná 22x39 cm

1 685,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

SKU: 1MET0599C01

Díky stříbrné lucerně Celeste si doma vytvoříte příjemnou atmosféru. Struktura stěn lucerny vytvoří po zapálení svíčky v interiéru originální stíny.

Vlastnosti

 • 2.19 kg
 • 22x39 cm
  Hmotnost 2.19 kg
  Velikost 22x39 cm
  Barva stříbrná
  Pokyny k manipulaci Při venkovním použití může dojít k zrezivění, zapálená svíčka ohřívá lucernu, udržovat mimo dosah dětí a domácích mazlíčků, hořící svíčku nepřemisťovat, při zapálení svíčky podložit nehořlavou podložku, neumisťovat v blízkosti hořlavých materiálů, nepokládat žádné předměty na svíčku, nenechávat bez dozoru, uhasit zamezením přístupu kyslíku (např. pomocí kovového zhášela, pokličkou), stearin - vosk lze odstranit teplou vodou, vhodné pro svíčku s max. rozměrem 7,5x7,5 cm.
  EAN 6438024442249
  Materiál Natřený kov
  Kolekce N/A

  Designer

  Lasse Kovanen

  Lasse se domnívá, že nejdůležitějším úkolem a nejcennější dovedností designéra je začlenit "něco" co nelze vyjádřit slovy do tvorby. A to "něco" by se mělo dotknout lidských srdcí. Lasse se inspiruje chvílemi štěstí, věcmi a zkušenostmi, které každodenní život přináší. Nejoblíbenějším shledává svět přírody, rostlin a živočichů. Když Lasse navrhuje, snaží se vcítit do duše zákazníka. Při své tvorbě hledá způsob a cestu, jak potěšit klienty, získat jejich lásku a přízeň. Lasse dosáhl magisterského titulu ve výtvarném umění.