Neilikka látka

červená šíře 150 cm

759,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

SKU: 1PUV79055N1

Sváteční kolekci Neilikka (Karafiát) zářící v tónech karmínově červené s nádherným květinovým dekorem navrhl Lasse Kovanen. Malebné karafiáty vytvářejí autentický pocit Vánoc. Vyrobeno ze 100% bavlny, šíře látky 150 cm. Možno objednávat pouze celé metry.

Vlastnosti

 • 0.3 kg
 • 150 cm
  Hmotnost 0.3 kg
  Velikost 150 cm
  Barva červená
  Pokyny k manipulaci Öko-tex certifikovaný textil, normální program na 60 °C, prát s podobnými barvami, prát rubovou stranou ven, nebělit, možno sušit v sušičce na nízkou teplotu, žehlit max. 200 °C po rubové straně, nečistit chemicky, srážlivost až 8% při prvním praní, po vyprání rozprostřít, tmavé barvy mohou zabarvit světlé části.
  EAN 6438024460748
  Materiál 100% bavlna
  Kolekce Neilikka

  Designer

  Lasse Kovanen

  Lasse se domnívá, že nejdůležitějším úkolem a nejcennější dovedností designéra je začlenit "něco" co nelze vyjádřit slovy do tvorby. A to "něco" by se mělo dotknout lidských srdcí. Lasse se inspiruje chvílemi štěstí, věcmi a zkušenostmi, které každodenní život přináší. Nejoblíbenějším shledává svět přírody, rostlin a živočichů. Když Lasse navrhuje, snaží se vcítit do duše zákazníka. Při své tvorbě hledá způsob a cestu, jak potěšit klienty, získat jejich lásku a přízeň. Lasse dosáhl magisterského titulu ve výtvarném umění.